سیستم فارسی ساز و تقویم شمسی Microsoft Dynamics 365

 
 
 

سیستم فارسی ساز و تقویم شمسی نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365 شرکت تواناسازان منطبق بر آخرین استانداردهای ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت جهت تأمین نیازهای کاربران فارسی زبان طراحی و تولید شده است. فارسی ساز و شمسی ساز نرم افزار Microsoft Dynamics 365 شرکت تواناسازان، همانند سایر Language Packهای ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت تولید شده است و در به‌روزرسانی‌های این نرم افزار کاملا سازگار عمل می‌کند. امکان انتخاب مجزای تقویم و زبان در این سیستم، موجب سهولت کاربری آن با توجه به نیاز کاربران می‌شود. همچنین این سیستم امکان استفاده از تقویم شمسی در کلیه بخش‌های مورد نیاز از جمله فرم‌ها، نماها، فعالیت‌ها (پست الکترونیک، پیامک، تلفن و ...)، نمودارها، گزارش‌ها و خروجی‌های نرم افزار را برای کاربران فراهم کرده است. ترجمه دقیق، صحیح و سلیس واژگان و اصطلاحات در این سیستم، سبب سهولت بیشتر در استفاده از نرم افزار برای کاربران شده است. از دیگر ویژگی‌های نرم افزار فارسی ساز و تقویم شمسی داینامیک 365 شرکت تواناسازان، طراحی و تولید استاندارد این محصول است که از هرگونه تأثیر نامطلوب این سیستم بر عملکرد و کاهش سرعت نرم افزار Microsoft Dynamics 365 جلوگیری کرده است. این سیستم از Microsoft Outlook و نسخه موبایل نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365 نیز پشتیبانی می‌نماید. علاوه بر قابلیت‌های ذکر شده، پشتیبانی مطمئن و به‌روزرسانی‌های سیستم فارسی ساز و تقویم شمسی نرم افزار CRM 365 شرکت تواناسازان در راستای پوشش نیازها و ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان، بستر استفاده گسترده و مطمئن از این محصول را برای سازمان‌ها فراهم نموده است.

 • فارسی ساز مایکروسافت CRM 2016
 • بسته بومی فارسی مایکروسافتCRM تواناسازان

قابلیت ارائه تقویم شمسی به صورت جدا

پشتیبانی از زبان فارسی

پشتیبانی از تقویم شمسی

جهت سفارش فارسی ساز اینجا را کلیک کنید.

 • ترجمه صحیح، دقیق و سلیس لغات به فارسی

یکی از مشکلات احتمالی کاربران در کار کردن با سیستم CRM با زبان غیر انگلیسی، ترجمه غیر آشنا و در برخی موارد بی‌ربط کلمات در محصول تجاری CRM بوده که حاصل استفاده از ابزارهای ترجمه و عدم نظارت هوش انسانی در فرآیند ترجمه می‌باشد. از همین رو یکی از نکاتی که در فارسی‌ساز شرکت  تواناسازان توجه شده وجود ترجمه صحیح، دقیق و سلیس است به‌نحوی‌که قابل‌فهم بوده و استفاده کاربری آن آسان باشد. همچنین وجود ادبیات تجاری مناسب در ترجمه سبب برداشت صحیح کاربران از محتواهای برنامه و استفاده صحیح از نرم‌افزار می‌شود.

 • قابلیت تفکیک کامل Language Pack و Calendar

ساختار محصول فارسی‌ساز این اجازه را به شما می‌دهد تا تحت شرایط و نیازمندی‌های مختلف از فضای فارسی یا انگلیسی فارغ از نیاز به تغییر در تقویم محصول استفاده نمایید، به این معنا که در عین داشتن فضای انگلیسی از تقویم شمسی استفاده کنید و بالعکس، این قابلیت می‌تواند برای افرادی که در کسب‌وکارهای بین‌المللی و علاقه‌مندان به کار در محیط انگلیسی در عین استفاده از تقویم شمسی به کار آید.

 • امکان استفاده از API تاریخ شمسی جهت استفاده در Script

درصورتی‌که در طراحی فرم‌های سیستم CRM شما از کدهای Java Script استفاده‌شده باشد و نیاز به تقویم شمسی باشد، API فارسی‌ساز تواناسازان در این شرایط قابل‌استفاده است.

 • امکان استفاده در تمامی بخش‌ها

نرم افزار فارسی ساز و شمسی ساز شرکت تواناسازان همانند سایر تقویم‌های استاندارد مایکروسافت، مانند تقویم میلادی در بخش‌های مختلف نرم افزار از جمله فرم‌ها، نماها، فعالیت‌ها (پست الکترونیک، پیامک، تلفن و ...)، نمودارها، گزارش‌ها و خروجی‌های نرم افزار (مثل خروجی Excel) قابل استفاده است.

 • قابلیت تغییر ترجمه‌ها توسط راهبران خود شرکت، متناسب با اصطلاحات رایج در کسب‌وکار شرکت

با توجه به تنوع بالای کسب و کارها، تفاوت های زبانی و اصطلاحات متفاوت کاری در هر شرکت، این امکان در نظر گرفته‌شده تا راهبران سیستم بتوانند کلیه کلمات ترجمه‌شده را مطابق با اصطلاحات رایج خود تغییر دهند. به‌طور مثال موجودیت Quote در کسب کارهای مختلف با عناوین پیش‌فاکتور، پیشنهاد قیمت و یا استعلام قیمت نام‌گذاری می‌شود. لذا شما می‌توانید مناسب‌ترین کلمات را برای محیط نرم‌افزار CRM خود برگزینید.

 • سهولت اجرای تحت سرور برنامه

جهت استفاده از محصول فارسی‌ساز، نصب آن صرفاً بر روی سرور انجام‌شده و کلیه کاربران مجاز می‌توانند از فضای فارسی در محیط کاربری استفاده کنند و نیاز به نصب برنامه‌های کلاینت برای کاربران نمی‌باشد.

 • پشتیبانی از محیط Microsoft Outlook

یکی از مزایای یکپارچگی MS CRM و Outlook، امکان دسترسی به اجزای CRM در محیط Outlook است. ساختار محصول فارسی‌ساز تواناسازان به نحوی ایجادشده است تا از فضای CRM در داخل Outlook نیز پشتیبانی کرده و محیط را به‌صورت کامل فارسی نموده و تقویم شمسی را در اختیار قرار می‌دهد.

 • پشتیبانی از نسخه موبایل نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM

نرم افزار فارسی ساز و تقویم شمسی تواناسازان از نسخه موبایلی نرم افزار مایکروسافت داینامیک سی آر ام به طور کامل پشتیبانی می‌کند

 • پشتیبانی از کلیه به‌روزرسانی‌های انجام‌شده در نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM

نرم افزار فارسی ساز و تقویم شمسی شرکت تواناسازان در به روز رسانی های نرم افزار مایکروسافت داینامیک سی آر ام کاملا سازگار عمل می‌کند.

 • امکان استفاده از لایسنس با کاربران محدود و افزایش تعداد کاربران در هنگام توسعه نیروی انسانی شرکت

یکی از شاخص‌های انتخاب یک فارسی‌ساز مناسب، مقرون‌به‌صرفه بودن آن برای خریدار است، علی‌الخصوص این شاخص برای شرکت‌های تازه تاسیس و یا شرکت‌های کوچک دارای اهمیت بیشتری است، بنابراین وجود امکان تهیه فارسی‌ساز با کاربران محدود و با هزینه کمتر سودمند خواهد بود، از همین رو این امکان در محصول فارسی‌ساز شرکت تواناسازان وجود دارد تا شرکت‌ها بر اساس اندازه سازمان خود نسبت به تهیه محصول اقدام نمایند. نکته حائز اهمیت در این زمینه وجود امکان افزایش تعداد کاربران است و شرکت‌ها در صورت توسعه نیروی انسانی خود تنها با پرداخت ما به التفاوت قیمت تعداد کاربران، اقدام به افزایش کاربران فارسی‌ساز نمایند.