Logo Tavanasazan
BACK to top
اشتراک گذاری

همیار کسب و کار شما

درباره ما

واحد صنفی فناوری اطلاعات فناوری های برتر تواناسازان پارس که صاحب امتیاز آن آقای مجتبی احمدی می باشند جهت ارائه خدمات زیر راه اندازی شده است :

- خدمات مشاوره

استقرار و تولید نرم افزار های سفارشی تحت وب بویژه نرم افزار مایکروسافت CRM

این واحد صنفی زیر نظر اتحادیه کامپیوتر مشهد می باشد.

فناوری اطلاعات تواناسازان یکی از واحد های صنفی محبوب و حرفه ای خدمات CRM در ایران به شمار می رود. که به صورت تخصصی و حرفه ای تمام خدمات این حوزه را از 0 تا 100 بر اساس استاندارد های جهانی ارائه می دهد.

مدیریت این مجموعه آقای مجتبی احمدی می باشند که از سال 2006 با شکست در پروژه تولید نرم افزار CRM فعالیت حرفه ای این حوزه را آغاز کرده اند.

علت شکست در پروژه CRM چه بود؟

ایشان نرم افزاری را تولید کرده بوند که قوی ترین تحلیل ها در آن دیده شده بود اما یک ایراد فنی داشت! و آن هم این بود که در حوزه نرم افزار های بازاریابی و فروش و خدمات مشتریان با توجه به سبک های مدیریتی نرم افزارهای سفارشی مورد نیاز است نه نرم افزار های ثابت و استاتیک!

از این رو با تحقیقات فراوان داخل و خارج از ایران بویژه نرم افزار های شرکت های بزرگی همچون Oracle، SAP و Microsoft به نتایج مطلوبی برای آینده بازار ایران و جهان رسیدند که نتایج آن تحقیقات بنای شکل گیری فناوری های برتر تواناسازان پارس را نهادینه کرد.

گستردگی خدمات تواناسازن در داخل ایران ارائه خدمات به شهر های مختلف ایران مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرج، کاشان و قم و سایر بوده است. همچنین در عرصه بین المللی خدمات تخصصی و فنی به کشورهای مانند ایالات متحده آمریکا، نروژ، برزیل، هلند و اوکراین می رسد.

تجربه فنی این شرکت از اوایل سال 2002 میلادی به بعد در زمینه پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی پیشرفه بوده است.

شروع کار برروی پروژه های مایکروسافت در سال 2006 در فناوری های برتر تواناسازان پارس آغاز شد و در سال 2011 موفق به اخذ پارتنری شرکت مایکروسافت شدیم.

خدمات حرفه ای فناوری های برتر تواناسازان پارس از CRM Version 3.0 آغاز و هم اکنون متناسب با آخرین ورژن ها و به روز رسانی خدمات ارائه می شود.

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست:
سیستم پایه
افزونه ها
راهکارها
راهکارهای مالی
پرتال ها
اپلیکیشن موبایل
خدمات
فیلم آموزشی
خدمات پشتیبانی
خدمات مشاوره