اشتراک گذاری

مدیریت و امنیت شبکه

هر مجموعه و کسب و کاری نیازمند یک زیرساخت IT است که به صورت حرفه ای تنظیم شده باشد و بحث امنیتی و پایدار بودن را رعایت کرده باشد .

در حوزه امنیت با توجه به اینکه حوزه IT بسیار پیشرفت کرده و تکنولوژی های حوزه IT در سال های اخیر گسترش پیدا کرده اند ، دیگر نمی‌تواند به روش های قدیمی از دیتا ها و اطلاعات خود که در بستر شبکه است محافظت نمایید و مدیریت این اطلاعات به کاری بسیار دشوار تبدیل شده است بنابراین نیازمند این هستیم که یک مجموعه حرفه ای ما را در حوزه زیرساخت و نرم افزار مشاوره و راهنمایی کند و به ما کمک کند تا در کسب و کار خود یک شبکه هوشمند و stable داشته باشیم تا کاربران ما که به طور روز مره از این سیستم ها استفاده می‌کنند دچار مسائل ویروسی ، از دست دادن دیتا ، ویروس های باج گیر ، مشکلات عدم عملکرد صحیح سیستم و ... نشوند .

یعنی ما بر روی سیستم به راحتی شبکه ای را داشته باشیم که امنیت بالایی داشته باشد ، پایدار باشد ، از اطلاعات ما محافظت کند ، شبکه ما همیشه در دسترس باشد و بر روی سرورهایی که در شبکه داریم به طور دائم بکاپ گیری به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه انجام شود و در محل های مطمئن نگه داری شود .

تمام این موارد خدماتی است که در بحث امنیت شبکه در لایه های مختلف اتفاق می‌افتد و شرکت تواناسازان برای اینکه به مشتریان خود سرویسی کامل و حرفه ای ارائه دهد ، در کنار سایر سرویس های خود ، خدمات حرفه ای امنیت شبکه را نیز از بستر زیرساخت و نرم افزار به مشتریان خود در قالب مشاوره یا پیاده سازی ارائه می‌دهد و حتی خدمات پشتیبانی و نگه داری را نیز در اختیار شرکت ها قرار می‌دهد.

در مجموع این خدمات از سوئیچ های سخت افزاری گرفته تا نرم افزار های مدیریت ، routerها ، آنتی ویروس ها و .... تماما مواردی است که شرکت تواناسازان به مشتریان خود ارائه می‌کند.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران

راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

Chose Request

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید