اشتراک گذاری
همیار کسب و کار شما

شاخص های انتخاب یک فروشگاه ساز اینترنتی برتر کدامند ؟

 

یکپارچگی اطلاعات برای کسب وکار ها بسایر با اهمیت بوده و تمایل کاربران و کسب و کار ها به سمتی است که با یک نرم افزار بتوانند نیاز های متعدد خود را پوشش دهند لذا وجود یک رسانه خبری در کنار فروشگاه اینترنتی در بحث SEO و دیجیتال مارکتینگ می تواند موجب افزایش سینرژی برای فروشگاه داران و کسب و کار های آنلاین به حساب بیاید- متاسفانه خیلی از کسب وکارهای آنلاین از قدرت یکپارچگی به علت عدم یکپارچگی سیستم ها دچار ضعف هستند مثال هسته فروشگاهی سایت معروف دیجی کالا یک سیستم نرم افزاری است و سیستم خبری آن یک سیستم دیگه نرم افزاری اپن سورس هست برای همین این موضوع باعث افزایش هزینه های این گونه کسب و کار ها جهت مدیریت و پشتیبانی و نگهداری و تولید محتوا را بالا برده و در آخر هم با سایت فروشگاهی یکپارچه نیستند و می بایست به صورت دستی یکپارچگی شکل بگیرد. حال آنکه در تواناسازان کافی است شما یک خبر، مقاله ،فیلم یا پادکست درج کنید و بر اساس گروه بندی هوشمند به صورت خودکار به گروه محصولات وصل شده و نمایش محصولات با خبر انجام می شود . این قابلیت های هوشمند در پلتفورم فروشگاه ساز تواناسازان به صورت یکپارچه طراحی و ایجاد شده است که به عنوان یک ابزار هوشمند در اختیار مدیران فروشگاه دار اینترنتی خواهد بود.

فروشگاه داران اینترنتی در ادامه مسیر که توسعه پیدا می کنند نیازمند ابزارهای مدیریتی هستند که با هسته فروشگاهی به صورت یکپارچه باشند لذا در خدمات تکمیلی و توسعه معمولا نرم افزارهای اپن سورس و تک منظوره این قابلیت رو ندارند و تواناسازان با توجه به رسالت توانمند سازی مشتریان خود این نوع نرم افزار ها را درسطح کیفی بالا و قابل قبول ارائه می دهد.

در پلتفورم فروشگاه ساز و سایت ساز تواناسازان این امکان وجود دارد که مشتریان محترم بتوانند قالب های متنوعی را به صورت اختصاصی داشته باشند این قالب ها می تواند توسط تیم فرانت اند تواناسازان انجام شود یا خود مشتری در ادمین سایت با استفاده از قابلیت برنامه نویسی که توسط سایت ساز تواناسازان ارائه شده است استفاده نماید.

یکی از ویژگی های پلتفورم سایت ساز و فروشگاه ساز تواناسازان قابلیت ارتقاء به پکیج های بالاتر بوده که مشتری بتواند از امکانات بیشتری بهره مند شود . همچنین مشکل اصلی اپن سورس ها که معمولا متولیان مشخصی ندارند و هر شرکتی می تواند پلاگین را ایجاد کند و در بازار ارائه دهد این هست که هر زمان هسته اپن سور به روز رسانی می شود پلاگین ها از کار می افتند و صاحبان کسب و کار اینترنتی دائم چالش هایی رو خواهند داشت از جمله اینکه اگر هسته خود را بروزرسانی نکنند دچار مسائل امنیتی می شوند و مشکلات فراوانی برایشان پیش می اید و دوم اینکه اگر آپدیت کنند و پلاگین ها برای ورژن جدید آپدیت نشده باشند دچار مشکل می شوند و چون فضای اپن سورس هست ممکن است شرکت هایی که پلاگین ارائه می کنند در ورژن های بعدی بروزرسانی نکنند که باز این موضوع خود چالشهایی را برای صاحبان کسب وکار اینترنتی فراهم می کند. با توجه به این مسائل تواناسازان در هسته پلتفورم سایت ساز و فروشگاه ساز خود این پلاگین ها را نصب و راه اندازی و به مشتریان ارائه می کند که هر زمان بروزرسانی هسته انجام می شود تمامی پلاگین ها بدون هیچ ایرادی کارخواهند کرد و مشکلی را برای صاحبان کسب و کار ها بوجود نمی آورد. گرچه هزینه های بالایی برای تواناسازان ایجاد می کند اما با توجه به روحیه مشتری مداری و استراتژی مشتری محوری تواناسازان این مهم جهت رضایت مشتریان انجام می گردد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پلتفورم فروشگاه ساز و سایت ساز تواناسازان این هست که با نرم افزارهای مهم جهانی همچون مایکروسافت Dynamics 365 شامل CRM و ERP شرکت مایکروسافت از درون هسته به صورت یکپارچه هست و نیاز به نصب پلاگین و مسائل آن وجود ندارد.

هر جایی در سیستم نیاز بوده است که کاربر بتواند سریعا داده ای به صورت انبوه تولید کند و بارگزاری کند یا حتی داده ها را خروجی بگیرید و ویرایش کند و سپس بارگذاری کند تواناسازان قابلیت ارتباط با اکسل را مهیا نموده است که به راحتی کاربران ادمین سایت می توانند داده ها را از طریق اکسل خروجی و ورودی نمایند همچنین قالب اکسلی جهت ورود داده نیز در سیستم تعبیه شده است که با فرمت مشخص داده ها بارگزاری شوند.

یکی از قابلیت های پلتفورم سایت ساز و فروشگاه ساز تواناسازان توجه به تنوع مشتریان و سرویس دهی به سطوح مختلف مشتری می باشد که صاحبان فروشگاه بتوانند با قابلیت های سیستم های وفادار سازی مشتری و باشگاه مشتریان بتوانند با استفاده از مفهوم Gamification با استراتژی های مختلف مشتریان خود را به اصطلاح وفادار کنند که قطعا وفاداری مشتری منجر به تکرار خرید و تکرار خرید منجر به افزایش فروش و درآمد می شود را استفاده نمایند.

تواناسازان دائما هسته فروشگاهی خود را برای اینکه نسبت به سایر سیستم های سایت ساز و فروشگاه ساز برتری دهد امکانات فنی SEO پیشرفته را در بستر نرم افزاری خود مهیا و به صورت رایگان در اختیار مشتریان در قالب بروزرسانی های دوره ای ارائه می نماید.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرود پلتفورم پرتال و سایت ساز تواناسازان امکان ایجاد مارکت پلیس هست که در آن صاحبان فروشگاه های آنلاین می توانند تامین کننده های مختلف کالاهای خود را با کمک ابزار مارکت پلیس یک دسترسی بدهند تا موجود و قیمت کالاهای خود را در آن ثبت کنند و درسایت فروشگاهی به فروش برسانند. براین موضوع در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروش و مشاوره تواناسازان ارتباط بگیرید.

یک سیستم استاندارد فروشگاه ساز اینترنتی از قابلیت همکاری در فروش که به صاحبان فروشگاه اینترنتی کمک می کنند فروش خود را توسط سایرین انجام دهد قافل نمی شوند. پلتفورم سایت ساز و فروشگاه ساز تواناسازان این کمک را می کنند که صاحبین کسب و کارهای آنلاین به کمک ابزار همکاری در فروش بتوانند از مشتریان خود یا سایرین کمک بگیرید برای فروش محصولات خود و در این مسیر برای این فروشنده های خرد ضمن افزایش فروش سایت خود برای آنها درآمدزایی نمایند.

تواناسازان مسائل مهمی را در حوزه پلتفورم های کسب و کار آنلاین حل نموده که خیلی از شرکت های معمولی و اپن سور در حل آن عاجز هستند. با استفاده از پلتفورم سایت ساز تواناسازان شما نیاز ندارید چندین سایت به اذای هر زبان در سابدومین های مختلف نصب کنید کافی است زبان مورد نظر خود را سفارش دهید آنگاه تواناسازان با استفاده از تکنولوژی های خود این امکان را به شما می دهد که در وب سایت خود به اذای زبان های مختلف محتوا داشده باشید و مشتری به سایت های مختلف هدایت نشود. همچنین این قابلیت که در یک وب سایت بتوانید SEO های مختلف به اذای هر زبان را داشته باشد در پلتفورم تواناسازان به صورت کاملا حرفه ای ایجاد شده است.

راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران