اشتراک گذاری

پلتفرم و پلتفرم ساز تواناسازان چیست ؟

پلتفرم تواناسازان یک سیستم جامع ERP پیشرفته بر اساس تکنولوژی های روز دنیا و مایکروسافت می باشد که 0 تا 100 فرایندها و عملیات یک سازمان را درون خود جای داده و پشتیبانی می کند. به عنوان مثال پلتفرم تواناسازان در صنعت گردشگری ، ویزا و مهاجرت دارای یک وب سایت می باشد که محل ارتباط با مشتری و عملیات مربوط به مشتری بوده و مشتریان سازمان در آن نسبت به خرید و عملیات بانکی خود را به صورت آنلاین سرویس دریافت می کنند. اطلاعات مهم مانند پرونده مشتری، قراردادها و اطلاعات پرداخت و رفتار مشتری در وب سایت به سیستم بکندی شامل CRM، باشگاه مشتریان، نرم افزار حسابداری خزانه داری، نرم افزار حسابداری مالی ثبت اطلاعات انجام شده است . به عنوان مثال با خرید یک بلیط هواپیمایی و پرداخت نقدی آن در سایت ابتدا عملیات انجام می شود و مشتری خرید و پرداخت خود را انجام می دهد و سپس درسیستم CRM پرونده مشتری در صورت عدم وجود ایجاد می شود و در سیستم فروش فاکتور ثبت می شود در سیستم باشگاه مشتریان امتیازات ثبت می شود و در سیستم خزانه داری به صورت خودکار برگه دریافت وجه ثبت می شود و در صورت اینکه در سیستم ERP تواناسازان تنظیم شده باشد که برگه های خزانه داری و فاکتور فروش پس از ثبت به صورت خودکار سند حسابداری نیز ثبت شود انجام کلیه عملیات بکندی به صورت خودکار انجام می شود. پلتفرم تواناسازان علاوه بر وب سایت جامع دارای اپلیکیشن یکپارچه اندروید (Android) وآی او اس(IOS) بوده که با داده های مشترک با وب سایت سازگاری دارد به عبارت دیگر در فرانت سازمان چه عملیات در وب سایت انجام شود و چه عملیات در اپلیکیشن انجام شود در هر صورت اطلاعات در یک مرکز دیتا نگهداری می شوند. این یک مثال ساده بود که به راحتی مشاهده می کنید مشتریانی که از پلتفرم تواناسازان استفاده می کنند به مزیت انجام کارهای خودکار و کاهش هزینه های منابع انسانی دست پیدا می کنند و با تعداد نیروی کمتر کارهای بیشتری را می توانند هندل کنند و در نظر داشته باشید که این عملیات خودکار مزایای فراوانی را برای سازمان به ارمغان می آورد.
پلتفرم تواناسازان دارای سیستم های جامع یکپارچه قابل توسعه و سفارشی سازی می باشد و که قابلیت فرایند محوری را دارند به عنوان مثال در مثال بالا سیستم وقتی سند حسابداری را به صورت خودکار ثبت می کند به صورت سند موقت خواهد بود و می توان به کارتابل واحد حسابداری ارجاع شود تا واحد حسابداری بتواند بررسی و تایید کند و پس از تایید سند حسابداری به کارتابل واحد حسابرسی جهت بررسی نهایی ارجاع شود ، یا به عنوان مثال پس از ثبت فاکتور فروش در سیستم فروش و CRM و باشگاه مشتریان به صورت خودکار یک فرایند تماس Happy Call برای سنجش رضایت مشتری ایجاد شود. یا در سیستم های تولیدی درخواست تولید کالا به واحد تولید بر اساس سفارش مشتری ارجاع شود و این امکان وجود دارد که هر فرایندی مراحل جداگانه ای وسفارشی سازی خود را داشته باشد.
پلتفرم ساز تواناسازان :
تواناسازان شامل یک سیستم پلتفرم ساز برای انواع کسب و کار ها و تجارت ها است و شما میتوانید جهت راه اندازی انواع کسب و کار خود از پلتفرم ساز تواناسازان بهره ببرید . به عنوان مثال جهت راه اندازی یک استارتاپ شما می توانید از پلتفرم ساز تواناسازان استفاده کنید که در برگیرنده تمامی نیازهای یک استارتاپ از صفر تا صد است .

پلتفرم تواناسازان

پلتفرم تواناسازان یا پلتفرم ساز تواناسازان

تواناسازان ارائه دهنده پلتفرم برای صنایع مختلف است که در واقع به علت تنوع پلتفرم های قابل ارائه و امکان سفارشی سازی و توسعه پلتفرم ها با قابلیت های جدید تواناسازان یک پلتفرم ساز است که علاوه بر ارائه پلتفرم های تخصصی امکان ارائه پلتفرم ها بر اساس سفارش مشتری را دارا می باشد .

پلتفرم تواناسازان برای صنایع

پلتفرم تواناسازان در صنایع زیر دارای راهکار تخصصی و تجربه موفق بوده که در سرعت پیاده سازی و تحویل پروژه به مشتریان در این صنایع خدمات خوب ، با سرعت و مقرون به صرفه ای ارائه می شود:
پلتفرم جامع صنعت تجارت الکترونیک فروشگاه مارکت پلیس
پلتفرم جامع صنعت تجارت الکترونیک صنعت فروشگاه اینترنتی
پلتفرم جامع صنعت گردشگری، ویزا و مهاجرت
پلتفرم جامع صنعت چوب مبلمان و دکوراسیون
پلتفرم جامع صنعت صرافی
پلتفرم جامع صنعت رستوران
پلتفرم جامع صنعت فروش
پلتفرم جامع صنعت خدمات پس از فروش

پلتفرم تواناسازان برای صنایع

چرا پلتفرم تواناسازان ؟

  • خودکار سازی فرایندهای سازمان
  • کاهش تعدادی و محسوس منابع انسانی
  • جامعیت و یکپارچگی سیستم ها و اطلاعات سازمان
  • فرایند محور بود فرایندها و عملیات سازمان
  • قابلیت سفارشی سازی سیستم ها و فرایندها
  • دارای راهکار تخصصی در صنایع مختلف
  • سیستم پایدار با قابلیت اتکا
  • از استفاده از تحلیل های پویا در توسعه سیستم
چرا پلتفرم تواناسازان

خدمات پلتفرم تواناسازان

مشاوره

مشاوره مهمترین خدمت تواناسازان با تجربه ارائه خدمت به بیش از 1000 مشتری در طول 20 سال گذشته در داخل و خارج از ایران مشاوره دقیق قبل از خرید، در زمان اجرا و استقرار و همچنین در زمان بهره برداری است که این تجربیات ذی قیمت با صداقت و دلسوزی در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت.


آموزش

برای بهره برداری حد اکثری از امکانات سیستم های نرم افزاری بویژه سیستم های اطلاعاتی پیشرفته ERP و ایجاد بهره وری عملیاتی در سازمان می بایست به سازمان ها و کسب و کار ها انتقال دانش انجام شود که تواناسازان سابقه طولانی در ارائه خدمات آموزشی تخصصی به سازمان ها و کسب و کارها و اشخاص داشته است.


استقرار

یکی دیگر مهمترین بخش ها استقرار پروژه ERP است که مبتنی بر چند فاز کلیدی تحلیل فرم ها و فرایندهای سازمان، پیاده سازی نرم افزاری، آموزش و دریافت بازخورد و اصلاحات است تا مرحله ای که کسب و کارهای استفاده کننده از پلتفرم تواناسازان نیازمندی اطلاعاتیشان و یکپارچگی اطلاعاتشان و گزارشات مورد نیازشان بدست بیاید. در طول فرایند استقرار متخصصین و مشاورین مرتبط به گروه اضافه می شوند تا بهترین مزیت برای مشتریان بدست بیاید.


راهبری و مدیریت پروژه

نتایج دقیق و درست به برنامه ریزی دقیق و انجام عملیات به موقع نیاز دارد. تواناسازان با ارئه خدمت مدیریت پروژه بر اساس متدلوژی Agile و متدلوژوی Sure Step که بهترین روش های استقرار تکنولوژی های مایکروسافتی هستند مدیرت و کنترل پروژه را برای مشتریان خود با نرم افزار های کنترل پروژه تواناسازان، TFS، و Jira انجام می دهد.


توسعه

امروزه خرید نرم افزار به تنهایی نیاز سازمان ها را پاسخ نمی دهد چراکه تغییرات روزمره محیط های کسب و کار در سطح جهان و محلی موجب تغییر نیازمندیهای سازمان ها می شود لذا تواناسازان با ارائه خدمات توسعه در تمامی نرم افزارها و سیستم های خود این مهم را پوشش داده تا کسب وکارها بدون دقدقه وقفه به رشد ، مدیریت و توسعه سازمان خود بپردازند و شریک تجاری آنها یعنی تواناسازان به این موضوعات رسیدگی و خودمات مورد نیاز را به موقع و با کیفیت مناسب در اختیار بگذارد.


پشتیبانی

در سازمان ها این مساله که نیروهای سازمان ممکن است جابجا شوند یا به کسب وکارهای دیگر بنا به هر دلیلی منتقل شوند بسیار است و لذا ارائه خدمات پشتیبانی توسط تیم های مختلف تواناسازان این اطمینان را برای مشتریان ایجاد می کنند که بدون دقدقه و نگرانی نسبت به آینده و با خیال آسوده از محصولات و خدمات تواناسازان استفاده کنند.

خدمات پلتفرم تواناسازان

سوالات متداول

پلتفرم بستری است بر پایه تکنولوژی و فناوری اطلاعات که به عنوان یک زیرساخت در یک سیستم یا کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد و سایر نرم افزارها می‌توانند بر روثی آن پیاده سازی شوند.

پلتفرم تواناسازان یک سیستم جامع ERP پیشرفته بر اساس تکنولوژی های روز دنیا و مایکروسافت می باشد که 0 تا 100 فرایندها و عملیات یک سازمان را درون خود جای داده و پشتیبانی می کند.

ERP مخفف Enterprise Resource Planning است. نرم افزار ERP برای کمک به شرکت‌ها در مدیریت فعالیت‌های تجاری خود اعم از مدیریت منابع مالی و انسانی و مدیریت زمان و سایر جنبه‌های مورد نیاز طراحی شده است. از نرم افزار ERP جهت ساده‌سازی فرآیندهای تجاری استفاده می‌شود .

پلتفرم تواناسازان یک سیستم جامع از نرم افزارهای CRM و باشگاه مشتریان، حسابداری یکپارچه، وب سایت، هوش تجاری، اپلیکیشن، خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ است.

بله کاملا، این پلتفرم توسط شرکت تواناسازان از 0 تا 100 طراحی شده است و هسته اصلی آن قابل توسعه است همچنین این پلتفرم با دارا بودن قابلیت سفارشی سازی این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید هر ویژگی که مورد نیاز کسب و کارتان است را به این پلتفرم اضافه کنید.

پلتفرم تواناسازان جهت استفاده در تمام انواع صنایع و کسب و کارهای مختلف قابل اجرا و پیاده سازی است.

FAQ
راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران