اشتراک گذاری
ابزارهای موجود در فروشگاه سازهای تواناسازان برای مدیریت مشتریان شامل :
crm : Customer Relationship Management -microsoft 365 : مدیریت ارتباط با مشتری :

نوع ارتباط فروشگاه ساز تواناسازان با نرم افزار ارتباط در هسته نرم افزار ایجاد شده به همین خاطر این فروشگاه ساز را با همه فروشگاه های بازار متفاوت کرده که در نوع خود بی نظیر است .

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در تعاملات و روابط بین یک کسب و کار آنلاین و و مشتریان آن ها است. مشتریان قلب همه سازمان ها هستند. می توان گفت داشته هر هر کسب و کاری چه کوچک و چه بزرگ نیازمند این است که بتواند روابطش را با مشتریان توسعه دهد بخصوص در حوزه آنلاین که شعار کسب و کارهای آنلاین مشتری محوری بجای محصول محوری می باشد مدیریت ارتباط با مشتری دستورالعملی است که برای هر دوی چنین کسب و کار هایی بکار می رود. در واقع متغیر اصلی نه اندازه و وسعت سازمان بلکه اندازه و وسعت سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است که می تواند بسیار متفاوت و متناسب با نیاز های هر یک از آن ها باشد. در واقع مدیریت ارتباط با مشتری بر تعامل و روابط با مشتریان متمرکز است .

آنچه که امروز کسب و کارهای آنلاین تجربه می کنند تجربه نوع تعامل با مشتریان می باشد یعنی یک مدیر کسب و کار بدون ارتباط رو در رو با مشتریان خود از طریق ابزار crm ( ابزار مدیریت با مشتری ) بتواند به اهداف زیر دست یابد :

از بین تعداد زیاد مشتریان برای سازمان خود بازار هدف و گروه مشتریان خود را مشخص کند و برای آنان کالا و خدمات تخصصی ارایه کند تا بتواند سهم خود از بازار کسب کند تا احساس و نگرش مثبتی را هم در سازمان و هم در مشتریانش ایجاد نماید .

تحلیل در حوزه رفتار مصرف کننده

از طریق تحلیل رفتار مصرف کننده در crm اهدافی را تعیین کند که برای مشتریان رضایت بخش و مطلوب باشند.

حفظ داشته ها سخت تر از بدست آوردن آن می باشد شاید دلیل اهمیت تحلیل رفتار مصرف کننده با ابزار crm این است که کسب و کارها بجای اینکه هر روز دغدغه مشتری جدید داشته باشند اگر برای مشتریان خود برنامه ریزی و مدیریت درستی داشته باشند بهتر می توانند در کسب و کار خود موفق باشند و هیچ گاه از رقبا نترسند و همیشه رقابت را عامل و نیاز ارتباط نزدیک تر با مشتریان بدانند.

یکپارچه سازی و خودکارسازی فرآیندهای فروشگاه آنلاین با ابزار crm - microsoft 365- در فروشگاه ساز تواناسازان

سیستم های سنتی و دستی در کسب و کارها، مشکلات زیادی را به همراه داشته که مهمترین آن، عدم اولویت بندی و فراموشی مسائل به همراه پراکندگی و هرج و مرج در کارها خواهد بود. به همین دلیل کسب و کارهایی که مجهز به ابزار crm می باشند چرخه های کاری مهم خود مانند مارکتینگ (تبلیغات) و فروش را کاملا سیستماتیک و اتوماسیون شده انجام می دهند. به همین منظور استفاده از نرم افزار crm - microsoft 365- توسط تواناسازان با هسته فروشگاه ساز آن یکپارچه شده تا فروش - مدیریت مشتری و بازاریابی در کسب و کارها رونق زیادی پیدا کند.

یکپارچه سازی سیستم مدیریت مشتریان مایکروسافت crm - microsoft 365- با سیستم های تلفنی

حسابداری و سیستم مالی پیشرفته و انبار در crm

تجربیات سالیان شرکت تواناسازان در برآورده کردن نیاز صنایع مختلف این شرکت را برآن داشته تا همیشه نیازمندی های مشتریان خود بیشتر توجه کند و مشکلات آنان را ریشه ای حل کند از این رو بدلیل فقدان نرم افزار های مالی و حسابداری فرآیندمحور در بازار شرکت تواناسازان در سال ۱۳۹۴ اقدام به تولید نرم افزار حسابداری و مالی پیشرفته فرآیند محور کرده تا بتواند نیاز مشتریان خود را برطرف سازد

از آنجا که سیستم مالی و حسابداری در هر سازمان مهمترین بخش هر سازمان است این محصول سی آر امی تواناسازان که در بستر مایکروسافت توسعه داده شده به سازمان ها شرکت ها و کسب و کارهای آنلاین این مجال را میدهد تا بتواننند ضمن اینکه با بخش فروشگاه آنلاین خود ارتباط مستقیم دارند و نیاز فرآیندی را برای مشتریان برطرف میسازد در یک بستر امن و پرقدرت در بستر وب همیشه و هرکجا یک مدیر بتواند بر امور مالی و حسابداری سازمان خود اشراف داشته باشد .

اجرا و تسهیل فرآیندهای کسب و کار با ابزار crm

بهره مندی از بانک اطلاعاتی کامل مخاطبین

سیستم تیکتینگ فروشگاهی در فروشگاه ساز تواناسازان
باشگاه مشتریان در فروشگاه ساز تواناسازان
ابزار های ارسال پیامک و ایمیل
راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 5 از 5 - تعداد رای 1

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران