Logo Tavanasazan
BACK to top
اشتراک گذاری

نصب و راه اندازی پاور بی آی دسکتاپ

 
 
 
دانلود از سایت ماکروسافت

همانطور که گفتیم دو نسخه از پاور بی آی دسکتاپ وجود دارد: نسخه استاندارد و نسخه report server. (در آینده مراحل نصب report server و ساخت گزارش های تحت وب بررسی خواهد شد. توصیه می کنیم کاربران ایرانی این نسخه را دانلود و نصب کنند.)

دانلود از طریق power bi service

اما برای استفاده از این روش نیاز است که یک اکانت در power bi service بسازید. بهتر است قبل از ادامه مطالعه با محدودیت های power bi service آشنا شوید.

  • ۱- دقت داشته باشید در تاریخ ایجاد این نوشته به دلیل تحریم ها، کشور ایران در لیست کشور هایی که می توانند از خدمات power bi service استفاده کنند قرار ندارد و شما باید کشور دیگری را انتخاب کنید.
  • ۲- همچنین برای ساخت حساب کاربری باید از ایمیل کاری استفاده کنید. (سرویس های عمومی ایمیل مانند yahoo و gmail نمی توانید برای ساخت اکانت استفاده کنید.)
  • فقط به مدت ۶۰ روز می توانید از تمامی امکانات به صورت رایگان استفاده کنید. (توصیه می شود از ابتدا اکانت رایگان ۶۰ روزه را فعال نکنید)

هر چند به دلیل مشکلاتی که در بالا توضیح داده شد بهتر از به جای power bi service از power bi report service در سیستم یا سرور خود استفاده کنید. (که در آینده با power bi report service آشنا خواهید شد.)درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست:
سیستم پایه
افزونه ها
راهکارها
راهکارهای مالی
پرتال ها
اپلیکیشن موبایل
خدمات
فیلم آموزشی
خدمات پشتیبانی
خدمات مشاوره