اشتراک گذاری

راهکار مدیریت قراردادهای آژانس های هواپیمایی

در بازار پر رقابت صنعت توریسم حضور قوی در فضای وب امری ضروری است اما برای موفقیت در این فضا لازم است برخی راهکارها را به‌کارببریم:

 • تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ
 • آژانس‌های مسافرتی و گردشگری پیش از هر اقدامی باید به تدوین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ خود بپردازند.
  انجام دیجیتال مارکتینگ بدون برنامه و استراتژی مثل آن است که در یک اتاق تاریک قدم بزنید، برای پیشگیری از اقدامات و تصمیمات نادرست لازم است برنامه مشخصی برای دیجیتال مارکتینگ خود تعیین و راهکارهای مناسب برای اجرای آن را مشخص کنیم.

 • طراحی سایت
 • گام بعدی طراحی سایت آژانس مسافرتی خواهد بود، سایتی که نیازهای ما و مخاطبانمان را به بهترین شکل ممکن برآورده کند، می‌تواند به موفقیت کسب و کار و فروش بیشترمان کمک کند
  شرکت تواناسازان با سابقه طراحی سایت‌های موفق حوزه گردشگری می‌تواند یک سایت حرفه‌ای و اختصاصی برای آژانس مسافرتی شما طراحی و پیاده‌سازی کند.

 • سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
 • طراحی سایت گردشگری تنها گام نخست است، در مرحله بعد لازم است به بهینه سازی سایت و محتواها برای موتورهای جستجو بپردازیم تا مخاطبان ساده‌تر به مطالب سایت دسترسی داشته باشند.

 • تولید محتوا
 • قاصد گردشگری مهم و تورهای مسافرتی خود را از طریق محتوای جذاب و اثرگذار به مخاطبان معرفی کنید. گردشگران سوال‌های زیادی در مورد مقصد سفر خود دارند و پاسخگویی به این سوالات می‌تواند در جذب مخاطب بیشتر و فروش شما تاثیر زیادی داشته باشد.

 • دعوت از مشتریان به تولید محتوا
 • از مشتریان خود دعوت کنید با به اشتراک گذاری عکس، فیلم و محتوا تجارب سفر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، به این ترتیب مردم با خدمات شما آشنا شده و به افزایش فروش می‌انجامد.

  نتیجه گیری:

  هدف از سفر کسب یک تجربه جدید است، برای افزایش فروش آژانس‌های مسافرتی و گردشگری باید بتوانیم به مشتریانمان تجربه‌های جدید بفروشیم. استفاده از فضای اینترنت در انتقال تجربیات و معرفی جاذبه های گردشگری مناطق مختلف بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
  گردشگران پیش از سفر به سراغ اینترنت می‌روند و به دنبال پاسخ سوالات خود می‌گردند، در این بین اگر شما بتوانید به سوالات آن ها پاسخ داده و به بهترین شکل ممکن به معرفی خدمات خود بپردازید شانس زیادی برای فروش بیشتر خواهید داشت.

  راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

  درخواست مشاوره قبل از خرید

  انتخاب درخواست

  پیوست

  پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

  فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
  اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
  و یا
  میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
  امتیاز دهید
  میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

  درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

  0comment

  لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

  نظرات کاربران