اشتراک گذاری

رسانه خبری

یک فروشگاه دار اینترنتی نیازمند رسانه ای است که درآن بتواند به مشتریان خود خدمات دانشی و محتوایی ارائه نموده تا چند هدف موثر را دنبال کند و سرویس ویژه ای به مشتری خود بدهد . اول اینکه مشتریان با دیدن محتواهای کاربردی مثلا نحوه استفاده از یک دستگاه یا دستور العمل آشپزی با یک دستگاه یا پادکست در رابطه با محصول یا محتوای مورد نیاز یک مشتری ترقیب می شوند برای ارتقاء دانش خود به وب سایت فروشگاه مراجعه کنند پس این مساله از یک طرف باعث افزایش سئو سایت شده و از طرف دیگر موجب بازدید مجدد مشتری شده است که این بازدید موجب فرصت نمایش محصولات مرتبط یا سایر محصولات برای مشتری شده است و مشتری نیاز جدید خود را برای خرید خدمات یا کالا از فروشگاه اینترنتی مورد جست وجو قرار می دهد ، دوم اینکه یک رسانه خبری می توانند با انتشار محتواهای خبری مناسب بر روی مخاطب و مشتریان خود تاثیر بگذارد به عنوان مثال می توان با تولید یک خبر در مورد اینکه کالای آیفون 15 در تاریخ 2025 به بازار ارائه می شود برای مخاطبینی که به دنبال خرید گوشی آیفون 15 هستند تولید محتوا کنند و آنها بتوانند از طریق سرچ در موتورهای جست وجو وارد سایت شوند و این موضوع موجب افزایش رنگ و بازدید سایت و فروش بیشتر می شود. فروشگاه ساز تواناسازان قابلیت مدیریت و انتشار انواع محتوا شامل صفحه ثابت ، فیلم ، پادکست و صفحه مقالات و خبر را دارا می باشد که یکی از کامل ترین و جامع ترین رسانه های خبری حال حاضر نرم افزارهای مدیریت سایت و فروشگاه اینترنتی در ایران و جهان می باشد.

مایکروسافت CRM

برای مدیریت ، کسب رضایت و وفاداری سازی مشتریان و همچنین مدیریت امور درون سازمان به صورت الکترونیکی و فرایند محور نیازمند ابزاری هستیم تا به ما توانایی شناخت کاملی از اطلاعات مشتریان و دستیابی سریع به این اطلاعات را ارائه کند و از طرفی بتوان فرایند های مرتبط با مشتری را در درون سازمان مدیریت ، کنترل و مانیتور نمود.

نرم افزار مایکروسافت CRM ابزاری جهانی است که فروشگاه ساز تواناسازان با یکپارچگی داشته و اطلاعات مشتریان به صورت خودکار وارد نرم افزار مایکروسافت سی ار ام می شود و به راحتی می توان فرایندها را مدیریت نمود. این نرم افزار دارای یک اتوماسیون اداری است که می توان در آن انواع وظایف ، قرارملاقات ها ، تماس های تلفنی ، ارسال پیامک ، ارسال ایمیل ، نامه نگاری درون سازمانی و برون سازمانی و فکس ها را مدیریت نمود. همچنین نرم افزار مایکروسافت سی آر ام دارای اتوماسیون بازاریابی است که در آن می توان کمپین های تبلیغاتی برای مشتریان و اهداف بازاریابی استفاده نمود . می توان چرخه های فروش و قیف های فروش را در مرحله بازاریابی به راحتی با این ابزار مدیریت و گسترش نمود ، این اتوماسیون قابلیت مدیریت تیم های بازاریابی و فروش را دارد.

مایکروسافت CRM یک اتوماسیون فروش نیز دارد که درون آن می تواند فرایند 0 تا 100 مدیریت فرصت ها ، مدیریت پیش فاکتور ها ، مدیریت سفارشات ، مدیریت فاکتورهای فروش و مدیریت اهداف فروش را با قابلیت هایی همچون مدیریت تیم های فروش و ارزیابی عملکرد و تعیین اهداف بر اساس قلمروهای جغرافیایی فروش یا بخش بندیهای مختلف بازار مدیریت نمود.

اتوماسیون خدمات پس از فروش نیز از دیگر ویژگی های نرم افزار مایکروسافت CRM است که برای مدیریت بهتر و ارائه خدمات پس از فروش مانند مدیریت خدمات ، گارانتی و قراردادهای خدمات پس از فروش مورد استفاده قرار می گیرد . اتوماسیون خدمات پس از فروش آخرین اتوماسیونی نیست که در نرم افزار CRM در اختیار مشتریان قرار می گیرد ، تواناسازان اتوماسیون های دیگری نیز به این سیستم اضافه نموده است که برخی از آنها شامل موارد زیر می باشند :

  • اتوماسیون مدیریت پروژه
  • اتوماسیون منابعع انسانی
  • اتوماسیون برنامه ریزی و مدیریت تولید
  • اتوماسیون کنترل کیفیت
  • اتوماسیون تحقیق و توسعه
  • اتوماسیون انبارداری
  • اتوماسیون خرید و تامین پیشرفته
  • اتوماسیون مالی
  • اتوماسیون خزانه داری
  • اتوماسیون تخصصی صنایع ( گردشگری ، املاک و مستقلات ، ماشین سازی ، بازرگانی داخلی ، بازرگانی خارجی و ...)

سیستم استعلام

یکی دیگر از ابزارهای فروشگاه ساز های اینترنتی خصوصا برای کسب و کارهای حوزه B2B ابزار استعلام است که این امکان می تواند به عنوان یک ابزار کاربری و تولید سرنخ در سایت ها به کار رود و مشتریانی که به راحتی سایت شما را ترک می کنند به مشتری بالقوه (سرنخ) تبدیل کند .

باشگاه مشتریان

مشتری برای اولین بار از شما با SEO و تبلیغات دیجیتال خرید می کند اما برای دفعات بعد شما می توانید وی را هدایت کنید به عنوان مثال در ابزار باشگاه مشتریان خود خدماتی به مشتریان بدهید که آنها از این طریق تبدیل به مشتریان وفادار شوند و خرید خود را تکرار کنند .

چند مثال از کاربرد باشگاه مشتریان :

ارائه خدمات و سرویس های ویژه مانند حمل و نصب و بسته بندی هدیه خاص و آموزش درمحل به صورت رایگان برای مشتریانی که در هر سال بیش از 4 عدد فاکتور بالای 100.000.000 ریال خرید کنند .

ارائه هدیه اعتبار خرید برای روز تولد ، سالگرد ازدواج ، اولین خرید و یا مناسبت های خاص

ارائه تخفیف برای خرید های بعد و ایجاد تکرار خرید

ایجاد بازی سازی برای مشتری که دائم از ما خرید کند یا به اصطلاح گیمیفیکیشن

ایجاد بستری برای مشتریان ویژه و ارائه تخفیف های بزرگ به مشتریان وفادار و خاص به جای اعلام عمومی

و دیگر ایده هایی که شما ممکن است برای وفادارسازی مشتریان خود داشته باشید که در موتور باشگاه مشتریان سایت ساز تواناسازان این امکانات به راحتی مدیریت ، برنامه ریزی و اجرا می شوند.

آکادمی انلاین

تواناسازان دارای یک آکادمی آنلاین است که اطلاعات و آموزش های مناسبی را برای رشد کسب و کار ارائه نموده است تا مشتریان خود بتوانند با ارتقاء سطح دانش خود از ابزارها و امکانات نهایت بهره را برده و روز به روز پیشرفت نموده و توانمند شوند. این ویژگی آکادمی آنلاین می تواند برای هر کسب و کار اینترنتی ای توسط تواناسازان اجرایی شود به عنوان مثال شما یک موسسه آموزش زبان هستید می توانید بخشی از آموزش های خود را به صورت دوره آنلاین طراحی کنید و به صورت رایگان با پرداخت هزینه شرکت در دوره در اختیار مشتریان خود قراردهید.

سیستم اتوماسیون اداری

رشد هر کسب و کاری نیازمندی هایی را برای مدیریت در هر مرحله برای سازمان به ارمغان می آورد از جمله این موارد هماهنگی و انجام کارهای فرایندی است که سیستم اتوماسیون اداری می تواند در این زمینه راهگشا باشد ، به وسیله ی سیستم اتوماسیون اداری کارها به صورت فرایندی بین پرسنل درون سازمان و حتی در تعامل با مشتریان در قالب تیکتینگ اجرایی و عملیاتی شود.

مدیریت گارانتی

ابزار مدیریت گارانتی خدمات کالا می تواند به عنوان یک ابزار اعتماد ساز در اختیار فروشگاه داران اینترنتی قراربگیرید و به کمک آن حس خوب و ارتباط موثری با مشتری برقرارکنند این ابزار کمک می کند مشتری از وضعیت گارانتی کالای خود مطلع باشد و چنان چه نیاز به خدمات آن داشته باشد طی فرایندی از کسب و کار خدمات خود را درخواست و دریافت نماید.

مدیریت سرویس

مدل های کسب و کار متنوع هستند و بعضی از کسب و کار ها به صورت سرویس بیس هستند مثلا شرکت های پشتیبان ماهانه نیازمند این هستند که در تایم های مشخص برای مشتریان خود سرویس هایی رو فعال و مدیریت نمایند این امکان یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد سایت ها و فروشگاه ساز های تواناسازان می باشد که مشتریان می تواند آن را در قالب افزونه دریافت نمایند.

همکاری در فروش

ایجاد اشتغال همیشه کاری پر اهمیت و مهم تلقی شده است ، یکی ازابزارهای بسیار مهم فروشگاه ساز های اینترنتی وجود برنامه ای مدون جهت مدل فروش توسط دیگران و پرداخت حق بازاریابی یا کمیسیون فروش است که تحت عنوان همکاری در فروش (Affiliates) معروف می باشد . پلتفورم فروشگاه ساز و سایت های تواناسازان امکان ارائه مدل های مختلف همکاری در فروش را دارا می باشد که دارندگان فروشگاه اینترنتی می توانند از طریق این برنامه بازاریاب هایی داشته باشند که برای سایتشان محصولات را به فروش برسانند و با دریافت پورسانت خود از وب سایت برای خود درآمد زایی انجام دهند . این امکان یکی از ویژگی های پر طرفدار کسب و کارها می باشد که هم ایجاد اشتغال نموده و هم افزایش درآمد برای کسب و کار آنلاین را به همراه خواهد داشت. سایت های فروشگاهی تواناسازان همگی دارای این ویژگی مفید و فوق العاده می باشند که خود به تنهایی بخشی از روند بازاریابی را انجام می دهد .

سیستم مالی حسابداری پیشرفته در مایکروسافت CRM

به مرور که سازمان گسترش می یابد نیاز به ابزارهای مالیِ پیشرفته در سازمان بیشتر می شود خصوصا زمانی که تعداد مشتریان و فاکتورها افزایش می یابد باید از ثبت تکراری داده ها در سیستم های مختلف جلوگیری نمود ؛ برای تحقق این امر مهم فروشگاه ساز های تواناسازان دارای ابزارهای یکپارچه با نرم افزارها و سیستم های مالی و حسابداری اند که از طریق آن داده ها به راحتی ثبت و طبقه بندی می شوند . به عنوان مثال مشتری ای که ERP تواناسازان را دارد به راحتی می تواند مشاهده کند زمانی که مشتری اش در سایت ثبت نام و خرید می کند اطلاعات همزمان و در آن واحد در سیستم CRM ، باشگاه مشتریان و سیستم خزانه داری نیزثبت شده و در سیستم مالی سند حسابدرای به صورت خودکار ثبت می شود ، در کنار این ها به بخش فاکتورهای فروش و سفارشات جهت بسته بندی و حمل برگه ثبت نماید و حتی برای فاکتور فروش صدور سند حسابدرای را به صورت خودکار ثبت نماید .

این قابلیت ها فقط در پلتفورم های جهانی وجود دارد و در نرم افزارهای محلی کم دیده می شود ، رویکرد تواناسازان همیشه توانمندسازی مشتریان به کمک ارائه ابزارهای یکپارچه است که در نهایت توانایی های موثری به مشتریان ارائه می دهد.

تواناسازان تضمین می کند مشتریانی که از سیستم ERP تواناسازان استفاده کنند شاهد خودکار سازی فرایندهای سازمانی باشند و این سیستم با کاهش تعداد نیروها موجب افزایش درآمد شود ، گرچه عواملی از جمله راحتی مدیریت برای کنترل فرایندها و مانیتورینگ سازمان رخ می دهد و دقیقا موجب رضایت مشتری و افزایش فروش می شود اما استقرار و استفاده از این ابزارها نیازمند دانشی است که تواناسازان به راحتی این انتقال دانش را برای مشتریان ارائه می کند.

مارکت پلیس

مهم ترین ابزار فروش آنلاین برای هایپرماکت های آنلاین مانند تهران کالا ، آمازون و Ebay فضایی را مهیا می نماید که تامین کنندگان کالا بتوانند کالاهای خود را از طریق یک برند به فروش برسانند . از این نوع ابزار در جهان تعداد کمی وجود دارد که یکی از تولید کنندگان این ابزارهای پلتفورمی مارکت پلیس تواناسازان می باشد که به راحتی می توانند شرایط تامین کنندگان و فروشندگان را در یک کسب و کار اینترنتی مهیا سازد.

اپلیکیشن ها

برای استفاده سریع از امکانات فرایندی و ارائه سرویس به مشتری به صورت ساده نیازمند ابزارهایی هستیم که تعدادی از آن ها و کاربر آن ها در ادامه به شما معرفی می کنیم :

اپلیکیشن مشتری

مشتریان می توانند همه امکانات سایت و خصوصا پرتال مشتری خود را در اپلیکیشن داشته باشند و از طریق گوشی تلفن همراه خود دسترسی و خدمات خود را دریافت نمایند ، این یکپارچگی اطلاعات بین سایت و اپلیکیشن حس خوبی برای مشتری به وجود می آورد و ابزار مناسبی برای دریافت بازخورد از طریق دستگاه های مختلف و در زمانی های مختلف را به همراه خواهد آورد .

اپلیکیشن سفیر ( حمل و تحویل کالا)

برای جلوگیری از ترافیک سفیران و تجمیع آنها در محل دفتر با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به صورت الکترونیکی سفارشات تحویل را به سفیران اختصاص داد و در مسیرها و زمان های سفیران حمل کالا صرفه جویی نمود و همچنین قابلیت مانیتورینگ قدرت کنترل و نظارات مدیران فروشگاه ساز های اینترنتی را افزایش می دهد.

اپلیکیشن مدیر وب سایت

یکی از امکانات مورد نیاز صاحبان فروشگاه اینترنتی استفاده از اپلیکیشن مدیریت سایت است که به راحتی در هر زمان و مکانی بتوانند با امنیت کامل به مدیریت سایت دسترسی داشته باشند و وب سایت را مدیریت نمایند . به عنوان مثال یک مدیر فروشگاه اینترنتی را در نظر بگیرید که در روز تعطیل فروشی انجام می دهد و در باغ و زندگی شخصی خود است و می خواهد سفارش را به یک سفیر تحویل دهد و همزمان به انبار اطلاع دهد ، این مساله به کمک اپلیکیشن فروشگاه ساز تواناسازان به راحتی قابل استفاده است .

اپلیکیشن تامین کننده مارکت پلیس

به کمک این اپلیکیشن قابلیت ثبت قیمت موجودی کالا را در هر زمان و مکان برای تامین کنندگان به ارمغان می آید و آن ها با خاطری آسوده در هر لحظه می توانند موجودی و قمیت خود را بروز رسانی نمایند.

اپلیکیشن مدیریت سفارشات

به کمک این اپلیکیشن مدیر وب سایت یا سرپرست سفارشات می تواند در هر نقطه و زمانی به 0 تا 100 مدیریت سفارشات دسترسی داشته و عملیات مربوطه را مدیریت نماید خصوصا این شخص می تواند نیرویی دورکار باشد و از منزل کار را دنبال کند.

اپلیکیشن سرپرست محتوا

به کمک این اپلیکیشن سرپرست محتوا می تواند نسبت به بررسی مقالات و محتوای رسیده جهت نمایش درسایت از طریق اپلیکیشن موبایل رسیدگی نموده و در هر مکان و زمانی این اقدام را به صورت دورکاری یا با حضور خود انجام دهد.

راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران