Logo Tavanasazan
BACK to top
اشتراک گذاری

همیار کسب و کار شما

یکپارچه سازی انواع سیستم ها و نرم افزارها با مایکروسافت CRM

مقدمه

یکپارچه سازی سیستم ها و یا به اصطلاح System integration به مجوعه ای از فرآیندها اطلاق می شود که در آن سامانه‌هایی که هر کدام به طور مجزا از هم کار می‌کنند را با بکار بردن انواع روش ها از قبیل شبکه کردن و یا برنامه نویسی می‌توان به هم پیوند داد تا به عنوان یک سامانه بزرگ تر عمل کنند . در عملیات یکپارچه سازی سیستم ها، بسیاری از موازی کاری ها و فرایندهای تکراری سازمان از بین می‌رود و باعث می‌شود فعالیت ها با بازدهی بالاتر و سهولت بیشتری امکان پذیرد. نرم افزار مایکروسافت CRM یکی از نرم افزارهای بسیار قدرتمند در جهان جهت مدیریت و توسعه کسب و کار است که امکان یکپارچه سازی با انواع نرم افزارها و سایر سیستم ها را دارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

Integration with CRM

چرا یکپارچه سازی اطلاعات مهم است ؟

دلیل اصلی استفاده سازمان‌ها از یکپارچه سازی اطلاعات، نیاز آن‌ها به بهبود بهره‌وری و کیفیت عملیات است. هدف این است که واحدهای مختلف مستقر در سازمان‌ها از طریق یکپارچه‌سازی برای سرعت بخشیدن به جریان تبادل اطلاعات و کاهش هزینه‌های عملیاتی برای سازمان با یکدیگر در اتباط باشند اما، این نکته حائز اهمیت است که یکپارچه سازی سیستم نه تنها برای اتصال سیستم‌های داخلی سازمان استفاده نمی‌شود، بلکه برای اشخاص ثالثی که سازمان با آن‌ها کار می‌کند نیز استفاده می‌شود. یکپارچه سازی اطلاعات هم برای ارتباط بین کسب و کارها و هم برای همکاری داخلی در یک شرکت ضروری است.

تواناسازان چه راهکارهای یکپارچه ای ارائه می‌دهد ؟

تواناسازان ارائه دهنده تخصصی نرم افزارهای مایکروسافت داینامیک CRM و ERP در ایران است و با تکیه بر دانش فنی بیش از 15 ساله خود و همکاری با شرکت مایکروسافت اقدام به ارائه خدمات کامل این ابزارهای قدرتمند کرده است. تواناسازان همچنین با بهره‌مندی از تیم های متخصص خود نسبت به ارائه خدمات طراحی انواع وب سایت های تجارت الکترونیک، راهکارهای حسابداری و مالی، طراحی اپلیکیشن، سیستم‌های VOIP و کال سنتر، خدمات امنیت شبکه، سئو و دیجیتال مارکتنیگ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مزیتی که تواناسازان برای مشتریان خود به وجود آورده است امکان یکپارچه سازی سیستم‌ها با هم و با نرم افزارهای CRM و ERP است و به این ترتیب تمامی راهکارهای ارائه شده در تواناسازان به جهت توسعه، رشد و دیجیتال سازی کسب و کارها با هدف یکپارچه سازی سیستم‌ها و سازمان‌ها به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

از جمله نرم افزارهای یکپارچه تواناسازان با مایکروسافت CRM می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

یکپارچه سازیCRM با وب سایت :

یکی از مهمترین مزیت های یکپارچه سازی مایکروسافتCRM با وب سایت این است که دیگر نیازی نیست اطلاعاتی از قبیل اشخاص و شرکت های طرف قرارداد را به صورت موازی کاری ثبت نمود. این امر هزینه‌های سربار را کاهش می‌دهد و سبب می‌شود فرآیند انتقال داده ها و اطلاعات مابین سایت و CRM به سرعت انجام پذیرد .

Integration site with CRM

دلایل زیادی برای یکپارچه سازی مایکروسافت CRM با وب سایت وجود دارد که در ادامه به بیان آن می‌پردازیم :

همواره ثبت اطلاعات در سیستم ها توسط کاربران با اشتباهاتی همراه بوده است، عملیات یکپارچه سازی باعث از بین رفتن و یا دست کم به حداقل رسیدن خطاهای انسانی در ثبت اطلاعات می‌گردد.

به روز رسانی اطلاعات در کمترین زمان صورت می‌گیرد. چنانچه شما نیاز به تغییر و ویرایش اطلاعات داشته باشید این کار را می‌توانید به صورت سیستماتیک و بدون محدودیت انجام دهید.

افزایش تعداد مشتریان وفادار یکی دیگر از مزیت های یکپارچه سازی مایکروسافت CRM با وب سایت است. همیشه مورد توجه قرار گرفتن، حس ارزشمند بودن را به فرد القاء می‌کند و این امر در مورد مشتریان هم صدق می‌کند. آمارها نشان می‌دهد بیش از نیمی از مشتریان به دلیل اینکه به خواسته های آن‌ها توجهی نشده است از دایره مشتریان شرکت خارج شده اند. برای مشتریان مهم است که فرد مناسبی درخواست آن‌ها را بررسی کند و به سرعت پاسخگوی نیازشان باشد. نه تنها در بحث پیگیری سفارشات بلکه در کلیه مراحل ثبت سفارش، فروش و خدمات پس از فروش نیز امری بسیار حائز اهمیت است که مشتری با تمام وجود حس برتر بودن را دریافت کند.

لینک های مرتبط

یکپارچه سازی مایکروسافت CRM با نرم افزارهای مالی :

امروزه نرم افزارهای مالی و حسابداری مختلفی تولید شده است که هر کدام از آن‌ها بسته به امکانات و مزایایی که دارند توسط کاربران استفاده می‌شود. یکی از این نرم افزارها سیستم حسابداری سپیدار است که طرفداران زیادی در بین سایر نرم افزارهای مدیریت مالی دارد .

Integration accounting with CRM

همیشه سوالی که ذهن کاربران این دو نرم افزار را به خود مشغول نموده این است که چطور می‌توانیم اطلاعات و دادهای حسابداری را به صورت یکپارچه روی نرم افزار Dynamics CRM داشته باشیم؟!

تواناسازان به عنوان یکی از برترین ارائه کنندگان نرم افزارها و راهکارهای مایکروسافت Dynamics 365 همواره بر این دغدغه کاربران صحه گذاشته و با تشکیل گروه R&D و تحقیقات گسترده در این زمینه به این مهم دست یافته است و امروز با تولید نرم افزارها و راهکارهای کاملا یکپارچه این نیاز مهم مدیران کسب و کارها را پوشش داده است.

یکپارچه سازی مایکروسافت CRM با سیستم های تلفنی و نرم افزار های کال سنتر VOIP :

همیشه استفاده از راهکارهای یکپارچه سازی در سازمان‌ها منجر به بهره‌وری و بازدهی بیشتر گردیده است. یکپارچه سازی سیستم های تلفنی ویپ( Voip) و کال سنتر با نرم افزار مایکروسافت CRM هم از این قاعده مستثناء نخواهد بود .

Integration VOIP with CRM

افزونه یکپارچه سازی سیستم های تلفنی Voip و کال سنتر با نرم افزار مایکروسافت CRM این امکان را به شما می‌دهد تا نرم افزار مایکروسافت CRM مجموعه خود را به نرم افزارهای کال سنتر Call Center، سیستم های ویپ Voip مانند ایزابل Issabel ، الستیکس Elastix ، 3cx ،سیموتل Simotel متصل کنید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید .

شرکت تواناسازان برای پشتیبانی از سیستم های تلفنی Voip و کال سنتر افزونه ها و رابط های کاربری متنوعی طراحی کرده است که سازگاری خوبی نیز دارد و به شما کمک می‌کند تا سازمانی کاملا یکپارچه داشته باشید و از دوباره کاری و اتلاف وقت و انرژی جلوگیری کنید.

یکپارچه سازی مایکروسافت CRM با واتساپ WhatsApp :

یکپارچه سازی Microsoft dynamics 365 با پیام رسان واتساپ برای مشتریان مجموعه‌ای از قابلیت‌ها را ارائه می‌دهد و قدرت Microsoft Dynamics را گسترش می‌دهد و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا فوراً با مشتریان خود در کانال‌های پیام‌رسان ارتباط برقرار کنند . بسیاری از مشتریان از کانال های پیام رسان اجتماعی مانند واتس اپ برای نیازهای ارتباطی شخصی خود استفاده می‌کنند و ترجیح می‌دهند از کانال واتس اپ برای تعامل با مشاغل نیز استفاده کنند. موفقیت خدمات به مشتری در رسانه های اجتماعی، مانند سایر خدمات به مشتری، به کیفیت مراقبت های ارائه شده بستگی دارد. ارتباطات کارکنان شرکت ها باید به موقع، دقیق، حساس، مختصر و دوستانه باشد که در نهایت باعث بهبود رضایت مشتری و وفاداری به برند می شود.

Integration WHATSAPP with CRM

پیام های WhatsApp

پیام‌های الگو :

پیامهای الگو معمولا پیامهای خروجی هستند که کاربران با استفاده از قالب از پیش تعیین شده برای مشتریان ارسال می‌کنند . آن‌ها معمولاً پیام‌های تراکنشی هستند، مانند هشدارهای تحویل و یادآوری‌های قرار، که برای کاربرانی ارسال می‌شوند که دریافت پیام‌ها را از سازمان شما انتخاب کرده‌اند. برای پیام‌هایی که نیاز به بومی‌سازی دارند، باید پیام را به زبان محلی توسط WhatsApp تنظیم کنید.

یکپارچه سازی CRM با تلگرام :

درباره تلگرام

تلگرام یک اپلیکیشن پیام رسانی فوری، ساده و کاربردی با پیام‌های رمزگذاری شده است که حریم خصوصی شما را تضمین می‌کند. علاوه بر همگام سازی آن در چندین دستگاه، تلگرام دارای یک API باز و کد منبع در دسترس و رایگان برای همه کاربران است. این پلتفرم بسیار سریع، قدرتمند و امن جهت ارتباطات است.

Integration telegram with CRM

چرا MS Dynamics 365 را با تلگرام یکپارچه کنیم؟

یکپارچه سازی MS Dynamics 365 و تلگرام به شما این را امکان می‌دهد که فرآیندهای ارتباط با مشتریان را خودکار کنید و همچنین باعث موفقیت بهتر مشتریان شوید. همچنین فرآیند ادغام MS Dynamics 365 با تلگرام با استفاده از ابزارها و ماژول های قدرتمند ساده، سریع و قابل اعتماد است. این رویکرد یکپارچه سازی به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از تجربه ما در زمینه اتوماسیون فرآیندها، هزینه های توسعه پروژه دیجیتال را 60-300٪ کاهش دهید.

Microsoft dynamics 365 و تلگرام را آسان، ایمن و بدون محدودیت یکپارچه کنید.

ایجاد یکپارچگی بدون کد، فقط در چند دقیقه با استفاده از ویرایشگر بصری. شما می‌توانید به راحتی MS Dynamics 365 و تلگرام را با هم ادغام کنید.

پاسخ به سوالات tavanasazan متداول

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست:
سیستم پایه
افزونه ها
راهکارها
راهکارهای مالی
پرتال ها
اپلیکیشن موبایل
خدمات
فیلم آموزشی
خدمات پشتیبانی
خدمات مشاوره