Logo Tavanasazan
BACK to top
اشتراک گذاری

مایکروسافت CRM

برای مدیریت مشتریان و کسب رضایت مشتریان و وفاداری سازی مشتریان و همچنین مدیریت امور درون سازمان به صورت الکترونیکی و فرایند محور نیازمند ابزاری هستیم تا به ما توانایی شناخت کاملی از اطلاعات مشتریان و دستیابی سریع به این اطلاعات را ارائه کند و از طرفی بتوان فرایند های مرتبط با مشتری را در درون سازمان مدیریت ، کنترل و مانیتور نمود.

نرم افزار مایکروسافت CRM ابزاری جهانی است که فروشگاه ساز تواناسازان با یکپارچگی داشته و اطلاعات مشتریان به صورت خودکار وارد نرم افزار مایکروسافت سی ار ام می شود و به راحتی می توان فرایندها رو مدیریت نمود.

این نرم افزار دارای یک اتوماسیون اداری هست که می توان در آن انواع وظایف، قرارملاقات ها، تماس های تلفنی، ارسال پیامک، ارسال ایمیل، نامه نگاری درون سازمانی و برون سازمانی و فکس ها رو مدیریت نمود.

همچنین نرم افزار مایکروسافت سی آر ام دارای اتوماسیون بازاریابی هست که در آن می توان کمپین های تبلیغاتی برای مشتریان و اهداف بازاریابی استفاده نمود. می توان چرخه های فروش و قیف های فروش را در مرحله بازاریابی به راحتی با این ابزار مدیریت و گسترش نمود ، این اتوماسیون قابلیت مدیریت تیم های بازاریابی و فروش را دارد.

مایکروسافت CRM یک اتوماسیون فروش نیز دارد که درون آن می تواند فرایند 0 تا 100 مدیریت فرصت ها، مدیریت پیش فاکتور ها، مدیریت سفارشات، مدیریت فاکتورهای فروش و مدیریت اهداف فروش را با قابلیت هایی همچون مدیریت تیم های فروش و ارزیابی عملکرد و تعیین اهداف بر اساس قلمروهای جغرافیایی فروش یا بخش بندیهای مختلف بازار مدیریت نمود.

اتوماسیون خدمات پس از فروش آخرین اتوماسیونی نیست که در مایکروسافت CRM می توان از آن برای مدیریت خدمات و گارانتی و قراردادهای خدمات پس از فروش استفاده کرد. تواناسازان اتوماسیون های دیگری نیز به این سیستم اضافه نموده است که برخی از آنها شامل موارد زیر می باشند:درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید تعداد نظرات : 0

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست:
سیستم پایه
افزونه ها
راهکارها
راهکارهای مالی
پرتال ها
اپلیکیشن موبایل
خدمات
فیلم آموزشی
خدمات پشتیبانی
خدمات مشاوره