اشتراک گذاری

فارسی ساز سیستم های سفارشی تواناسازان چیست ؟

شرکت تواناسازان یکی از شرکای تجاری مایکروسافت در انگلستان بوده و در صنایع مختلف فعالیت می کند . حال شرکت تواناسازان به بهره گیری از تکنولوژی های بروز مایکروسافت در دنیا اقدام به ارائه فارسی ساز سیستم های مایکروسافت کرده است . اگر سیستمی از نرم افزار های مایکروسافت را که شما مد نظر دارید و برای آن فارسی سازی موجود نیست ، با ارائه درخواست به تواناسازان سیستم نرم افزار شما بررسی می شود و با توجه به آیتم ها و پیچیدگی های آن به سوالات شما کاملا پاسخ می دهیم و با هزینه ای کاملا مناسب وبه صرفه نرم افزار مد نظر شما را فارسی سازی کرده و در اختیارتان قرار خواهیم داد .

سیستم های قابل فارسی سازی و سفارشی سازی در تواناسازان

تواناسازان توانایی سفارشی سازی سیستم های با تکنولوژی مایکروسافت را دارا می باشد در حال حاضر بسته فارسی ساز برای سیستم مایکروسافت داینامیکز 365 را ارائه می دهد اما سایر سیستم های زیر نیز در صورت درخواست مشتریان فارسی سازی شده و ارائه می شود.

  • Microsoft dynamics 365
  • Microsoft dynamics CRM
  • Microsoft dynamics ERP Ax
  • Microsoft dynamics ERP NAV or Business Central
  • Microsoft dynamics ERP SL
  • Microsoft dynamics ERP GP
  • Microsoft SharePoint
  • Microsoft project server
فارسی ساز سیستم های سفارشی تواناسازان

Microsoft dynamics 365

مایکروسافت داینامیکز 365 (Microsoft dynamics 365) یک پلتفرم برای برنامه های تجاری مبتنی بر ابر ( فضای ابری ) است که این پلتفرم قدرتمند ترکیبی از اجزای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) همراه با برنامه های بهره وری و ابزار های هوش مصنوعی است . شما از طریق مایکروسافت داینامیکز (Microsoft dynamics 365) شما نرم افزار CRM را دریافت می کنید که این نرم افزار یک راه حل انعطاف پذیر و قابل تنظیم و متناسب با نیاز های تجاری شما است . CRM خود به عنوان یک راه حل یکپارچه و قدرتمند در فرآیند کاری شما است .

Microsoft dynamics CRM

داینامیکز سی ار ام (Dynamics CRM) یک نرم افزار تجاری است که توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده است . این نرم افزار یک سیستم مدیریت ارتبط با مشتریان است که به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا بانک اطلاعاتی مشتریان خود را مدیریت نمایند ، با مشتریان خود تعامل داشته باشند و بتوانند مشکلات خدمات مشتریان خود را رفع کنند . هسته اصلی عملکرد مایکروسافت داینامیکز سی ار ام (Microsoft dynamics CRM) مدیریت ارتباط با مشتریان است . از طریق این نرم افزار کاربران می توانند تمامی تعاملات و ارتباطات با مشتریان از قبیل تماس های تلفنی ، ایمیل ها ، قرار ملاقات ها ، نیاز ها و مشکلات آن ها را به درستی مدیریت نمایند .

یکی از ویژگی های ممتاز فارسی ساز تواناسازان ترجمه دقیق و کاربردی در مفاهیم بین المللی با معادل سازی برای فارسی زبانان می باشد . این ترجمه ها بر اساس تجربیات بیش 15 ساله مدیران فنی تواناسازان تهیه و ارائه شده است که موجب افزایش علاقه مندی کاربران به استفاده از سیستم می شود.

Microsoft dynamics ERP Ax

مایکروسافت داینامیکز ERP AX یک نرم افزار طراحی شده برای شرکت های متوسط و بزرگ است که شامل مجموعه ای از نرم افزارهای چند زبانه و چند ارزی برای برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) با دارا بودن نقاط قوت اصلی در ساخت تجارتی الترونیکی است که همچنین قابلیت های گسترده و قدرتمندی را برای سازمان ها و شرکت های حوزه صنعت خدمات فراهم می کند . Dynamics AX یک بسته نرم افزاری قدرتمند برای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) جهت مدیریت امور مالی و عملیاتی است .

Microsoft dynamics ERP NAV or Business Centeral

نرم افزار Microsoft dynamics ERP NAV اکنون Dynamics 365 Business Central است . در واقعا همان عملکر غنی و قدرتمند Microsoft dynamics NAV با انعطافا پذیری بالا تر و کامل تری جهت استقرار و استفاده در فضای ابری یا داخلی ، در واقع Business Central یک راه حل جامع جهت مدیریت کسب و کار ها و مشاغل کوچک است . این نرم افزار همچنین شامل یک سیستم برنامه ریزی مدیریت منابع سازمان ERP است تا به مشاغل و سازمان ا کمک کند تعاملات روزانه خود را مدیریت نمایند .

Microsoft dynamics ERP SL

نرم افزار مایکروسافت داینامیکز SL یک راه حل برنامه ریزی منابع سازمان ERP است که جهت کمک به سازمان ها و شرکت های پروژه محور طراحی شده است . هدف این نرم افزار کمک به مدیریت خواسته های مشتریان ، ارائه خدمت به موقع ، دستیابی به رضایت مشتریان و مدیرت و تجزیه وتحلیل داده ها و گزاشات تجارت است .

Microsoft dynamics ERP GP

با استفاده از نرم افزار مایکروسافت داینامیکز جی پی (Microsoft dynamics ERP GP) شما دارای یک راه حل مناسب مدریت کسب و کار برای کسب و کار خود می شوید که فراتر از نرم افزار های حسابداری عمل می کند و به شما توانایی کنترل بیشتر بر امور مالی ، موجودی ها و تعاملات سازمانی می هد . این نرم افزار یک ر اه حل انعطاف پذیر در جهت رشد و سرعت گرفتن موفقیت شما است . مایکروسافت داینامیکز GP یک سیستم جامع تجاری و حسابداری ERP است که بسیاری از فرآیند های تجاری شما را ارزیابی و مدیریت می کند .

Microsoft SharePoint

مایکروسافت شیرپوینت(Microsoft sharepoint) یک فضای امن و مطمئن جهت ذخیره ، سازماندهی ، اشتراک و دسترسی به اطلاعات از هر دستگاهی است . در واقع شیرپوینت بستری مشابه به Google Drive است ، جایی که اعضای هر تیم یا سازمان می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و داده ها را تبادل کنند که شامل تمامی اطلاعات ، پرونده ها ، وبلاگ و سیستم مدیذیت محتوای وب است .

Microsoft project server

مایکروسافت پروجکت سرور راه حلی انعطاف پذیر و قابل توسعه جهت مدیریت چند پروژه و نمونه کار های پروژه است . مایکروسافت پروجکت سرور (Microsoft project server) به عنوان یک راه حل اصلی قابلیت های آزموده شده و اثبات شده ای را جهت برنامه ریزی ، گزارش دهی و همکاری تیم پروژه در اختیار قرار می دهد همچنین این نرم افزار از مدیریت منابع نیز پشتیبانی می کند .

فارسی ساز سیستم های سفارشی چگونه است ؟

خدمات سفارشی سازی تواناسازان در حوزه فارسی سازی به اینترفیس برنامه ها و افزودن تقویم شمسی به سیستم های مد نظر شما می باشد که با توجه به نرم افزار و یا اپلیکیشن مربوطه این آپشن ها می توانند متفاوت باشند اما اگر برنامه ای مد نظر شما است که برای آن فارسی ساز یا تقویم شمسی موجود نبود می توانید با سفارش آن فارسی ساز را برای سیستم خود تهیه نمایید .

راهنمای خرید مایکروسافت CRM از تواناسازان

سفارش فارسی ساز مایکروسافت CRM ورژن9.0

سوالات متداول

بله تواناسازان با دارا بودن فارسی ساز سیستم‌های سفارشی توانایی فارسی سازی انواع نرم افزارهای مایکروسافت را دارد.

بله تواناسازان سیستم سفارشی و نرم افزار مدنظر شما را بررسی می کند و اگر قابلیت فارسی سازی داشته باشد این کار را برای شما انجام خواهد در غیر این صورت خیر.

بله ما از استاندارد و کیفیت کار خود اطمینان داریم، با توجه به نوع نرم افزار و سیستم و قرارداد ما بین تواناسازان و شرکت مورد نظر ما فارسی سازهای خود را تضمین می‌کنیم.

بله تواناسازان با دارا بودن زیر ساخت‌های شبکه و سرورهای مناسب در دیتاسنترهای مهم داخل و خارج از ایران میزبان مشتریان به صورت کلود (cloud) می‌باشد.

خیر برای بروزرسانی ها مشکلی پیش نمی‌آید و به راحتی می‌توانید بروزرسانی انجام دهید.

در ابتدا شما باید خواست خود مبنی بر سفارش سیستم فارسی ساز برای نرم افزار مد نظرتان به ما ارائه دهید، ما سیستم شما را بررسی کرده و در صورتی که سیستم قابلیت فارسی سازی داشته باشد آن را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

تیم فنی و تحقیق و توسعه تواناسازان آمادگی بررسی درخواست مشتریان برای فارسی سازی سیستم‌های مختلف بر پایه تکنولوژی‌های مایکروسافت را دارا می‌باشد. لذا جهت بررسی درخواست مشتریان با واحد فروش ارتباط برقرار کنید.

FAQ
راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران