اشتراک گذاری

فارسی ساز مایکروسافت داینامیکز CRM چیست؟

مایکروسافت داینامیکز CRM نرم افزاری بسیار قدرتمند جهت مدیریت سیسیتم ارتباط با مشتریان است . این نرم افزار برای کمک به مدیریت فرآیند فروش شرکت ها و سازمان ها تهیه و ارائه شده است . مهم ترین هدف این نرم افزار قدرتمند توانمند سازی واحد فروش در شرکت ها و سازمان ها و همچنین کمک به ایجاد رابطه ای کارآمد میان حوزه های مختلف مدیریت اطلاعات در واحد فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش است . نرم افزار مایکروسافت داینامیکز CRM توسط شرکت مایکروسافت برا یمشتریان خود ارائه شده است . حال فارسی ساز مایکروسافت داینامیکز سی آر ام یکی از انواع نرم افزار های مایکروسافت CRM است که محیط فارسی را در نرم افزار مایکروسافت CRM به وجو آورده است . پس از نصب نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت RCM کابران می توانند فضای نرم افزارب خود را به زبان فارسی یا انگلیسی تظیم نمایند .

نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت CRM تواناسازان

تواناسازان نسبت به تولید بسته فارسی ساز نرم افزار مایکروسافت داینامیکز سی آر ام (CRM) برای ورژن های 2011، 2013، 2015، 2016، 2020 یا همان نسخه 9.0 بعد از تولید فارسی ساز برای نسخه 365 ورژن 8.2 را تولید نموده است. استاندارد فارسی سازی تواناسازان به گونه است که حداقل تغییرات در هسته و تاثیرات در هسته راشامل می شود البته با توجه به امکانات توسعه پذیری شرکت مایکروسافت تهیه و ارائه شده است.

راهنمای خرید مایکروسافت CRM از تواناسازان

لیست قیمت مایکروسافت CRM تواناسازان

نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت crm تواناسازان

امکانات کلی فارسی ساز تواناسازان برای نرم افزار مایکروسافت CRM

شرکت تواناسازان در راستای ارائه بهترین خدمات مایکروسافت CRM نسبت به تهیه و تنظیم فارسی ساز نرم افزار مایکروسافت داینامیکز سی ار ام قدم برداشته است . از جمله مهم ترین امکانات سیسیتم فارسی ساز مایکروسافت CRM تواناسازان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ارائه بسته قالب راست چین جهت نمایش به کاربران فارسی زبان در کلیه فرمهای نرم افزار مایکروسافت داینامیکز 365 CRM
 • ارائه تقویم شمسی که همزمان کاربر می تواند تقویم شمسی یا میلادی را بر اساس نیاز خود استفاده نماید .
 • ارائه ترجمه دقیق و کاربردی بر اساس مفاهیم اصلی شرکت مایکروسافت در موجودیت های مختلف سیستم این فارسی سازی ها در کلیه فرم ها، ویو ها (نماها) ی سیستم ، خروجی های سیستم به اکسل یا ورد

انواع فرم های ارائه شده :

 • فرم های مشتریان
 • فرم های فعالیت ها
 • فرم های سرنخ ها
 • فرم های اتوماسیون بازریابی
 • فرم های اتوماسیون فروش
 • فرم های خذمات پس از فروش

سفارش فارسی ساز مایکروسافت CRM ورژن9.0

سفارش فارسی ساز مایکروسافت CRM 2016 ورژن 8

امکانات فارسی ساز مایکروسافت crm

ویژگی های ممتاز فارسی ساز تواناسازان

نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت CRM تواناسازان دارای ویژگی ها بسیاری است که در اینجا برخی از ویژگی های متاز این نرم افزار قدرتمند را به شما معرفی می کنیم :

 • ترجمه دقیق و کاربری در مفاهیم بین المللی با معادل سازی برای فارسی زبانان
 • کاربران ارشد سیستم به راحتی می توانند ترجمه های مورد نیاز خود را اصلاح نموده و جایگزین نمایند
 • قابلیت استفاده از نامحدود دیتابیس (شرکت) از سی ار ام فارسی مایکروسافت در یک سرور
 • بهره مندی نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت CRM 365 از آخرین آپدیت ها و Hot fix های شرکت مایکروسافت
 • عدم محدودیت برای تعداد کاربران

یکی از ویژگی های ممتاز فارسی ساز تواناسازان ترجمه دقیق و کاربردی در مفاهیم بین المللی با معادل سازی برای فارسی زبانان می باشد . این ترجمه ها بر اساس تجربیات بیش 15 ساله مدیران فنی تواناسازان تهیه و ارائه شده است که موجب افزایش علاقه مندی کاربران به استفاده از سیستم می شود.

یکی از ویژگی منحصر به فرد نرم افزار مایکروسافت سی آر ام این هست که کاربران ارشد سیستم به راحتی می توانند ترجمعه های مورد نیاز خود را اصلاح نموده و جایگزین نمایند. این قابلیت پس از نصب بسته فارسی ساز تواناسازان برای سیستم مهیا می گردد.

فارسی ساز مایکروسافت داینامکیز CRM تواناسازان به شما این قابلیت را می دهد که در یک سرور برای نا محدود دیتابیس (شرکت) از سی آر ام فارسی شرکت مایکروسافت استفاده کنید.

تواناسازان دائما بر اساس آخرین آپدیت ها و Hot fix های شرکت مایکروسافت نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت CRM 365 خود را بروزرسانی می کند. و معمولا با تاخیر جزئی از شرکت مایکروسافت آن را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت CRM تواناسازان محدودیتی برای تعداد کابر ایجاد نمی کند و مشتریان می توانند به راحتی با کاربران نا محدود از این بسته فارسی ساز استفاده کنند و نگرانی ای بابت محدودیت در تعداد کاربران نداشته باشند.

راهکارهای XRM تواناسازان برپایه مایکروسافت CRM

افزونه های مایکروسافت CRM تواناسازان

ویژگی های ممتاز فارسی ساز مایکروسافت crm تواناسازان

مزایای نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت CRM 365

فارسی ساز مایکروسافت CRM تواناسازان قدرت گرفته از یک پلتفرم بسیار توانمند است و می توانیم بگوییم بهترین امکانات فارسی ساز مایکروسافت داینامیکز CRM را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم .

برخی از ویژگی های نرم افزار فارسی ساز مایکروسافت CRM تواناسازان :

 • بهره مندی از مدیران با تجربه جهت تهیه و ارائه ترجمه ها
 • امکان استفاده از ترجمه های مشتریان و کاربران در فارسی ساز
 • سهولت در نصب و استفاده از نرم افزار فارسی ساز مایکروساف CRM تواناسازان
 • قیمت بسیار مناسب
 • ارائه خدمات آموزشی ، پشتییبانی و مشاوره

ترجمه ها بر اساس تجربیات بیش 15 ساله مدیران فنی تواناسازان تهیه و ارائه شده است که موجب افزایش علاقه مندی کاربران به استفاده از سیستم می شود. تواناسازان خود را کامل نمی داند و همیشه از نظرات مشتریان بهره مند شده است لذا بسیاری از ترجمه های انجام شده به کمک مشتریان گرامی پس از بررسی و هماهنگی با واحد فنی در بسته فارسی ساز مایکروسافت CRM تواناسازان ارائه شده است.

پس از خرید بسته فارسی ساز تواناسازان یک فایل نصب برای شما ارسال می شود که می توانید از نرم افزار مربوطه در سرور سی آر ام خود جهت نصب اقدام نمایید و کافی است کلیه مراحل را انجام دهید و سرور خود را ری استارت کنید و بسته فارسی ساز برای شما مهیا شده است.همچنین فارسی ساز تواناسازان برای CRM مایکروسافت با قیمت بسیار مناسب و منطقی در اختیار کلیه مشتریان عزیز قرار میگیرید.

تواناسازان نسبت به تهیه و ارائه آموزش های فارسی کاربرد ی مایکروسافت سی آر ام با تکیه برتجربه 15 ساله خود در امر آموزش تکنولوژی های مایکروسافت بویژه CRM به مشتریان خود خدمات ارزنده ای را ارائه نموده جهت آشنایی با سرفصل ها و تهیه این بسته اموزشی ارزشمند اینجا را کلیک نمایید.

مزایای فارسی ساز مایکروسافت CRM تواناسازان

سفارش فارسی ساز مایکروسافت CRM ورژن9.0

سفارش فارسی ساز مایکروسافت CRM 2016 ورژن 8

سوالات متداول

بله فارسی ساز تواناسازان اکثریت فرم هایی که کاربر نهایی با آن کار می‌کند را فارسی نموده تا کاربران به راحتی از سیستم استفاده کنند. لازم به ذکر است که محیط توسعه سیستم به صورت انگلیسی می باشد تا با حداقل تغییرات بتوان توسعه را بنا به توصیه مایکروسافت در زبان پایه انگلیسی انجام داد.

بله فارسی ساز تواناسازان دارای تقویم شمسی جلیلی در لیست ها، در ثبت مقادیر تاریخی و در گزارشات به صورت شمسی می‌باشد.

خیر برای بروزرسانی ها مشکلی پیش نمی‌آید و به راحتی می‌توانید بروزرسانی انجام دهید.

فارسی ساز تواناسازان دارای قفل نرم افزاری است که در هر نوع سرور فیزیکی Microsoft Dynamics 365 CRM یا اینترنتی قابل فعال سازی می‌باشد.

بله لطفا با واحد فروش تماس بگیرید. تواناسازان با دارا بودن زیر ساخت های شبکه و سرورهای مناسب در دیتاسنترهای مهم داخل و خارج از ایران میزبان مشتریان به صورت کلود می‌باشد.

FAQ
راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران